ЗНО українська мова і література (15 ресурсів)

 15 інформаційних ресурсів з української мови і літератури1. УкрЛіб — скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). 

Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.

https://www.ukrlib.com.ua/2. Ласкаво просимо до нас, у світ казок чарівний,
і хай засяє все навкруг, для вас їх блиском дивним.

http://kazka.in.ua 


3. Мобільний додаток. ЗНО 2023. Мова і література. 

Додаток створений, щоб допомогти на шляху до успішного ЗНО 2023 з української мови та літератури!

Завантажити додаток: тут.

4. Сайт Український словесник

Провідною ідеєю нашого спільного сайту , колеги, і є допомога в удосконаленні нашого людського єства і підвищенні професійного рівня .Нехай почуття осяйної, всетворящої ЛЮБОВІ сприяє плеканню морального й інтелектуального образу севастопольського українського словесника, здатного сформувати особистість учня як суб'єкта життєтворчості , як суб'єкта мислячого, як суб'єкта, який на все життя збереже любов до української мови , до художнього слова.

https://sites.google.com/site/slovesniksevastopola/home 

5. Сайт "Віртуальний підручник з української літератури "Еврика!"

розрахований на учнів 7-11 класів, викладачів, студентів та тих, хто хоче знати більше, цікавиться літературою, проте не має часу на пошуки інформації в бібліотеках та мережі Інтернет.

Сайт містить посилання на цікаві джерела, авторські статті з української літератури та української мови. На його сторінках ви можете знайти і навчальний дистанційний курс "Сучасна українська література для старшокласників", записатися на який можна , надіславши листа тьютору за допомогою КУРСОВОЇ ПОШТИ.

Зареєструвавшись на сайті, ви маєте можливість пройти тестування за шкільною програмою( 8-11 класи), щоб перевірити свій рівень знань.

http://eureka.ucoz.ua/ 

6. «Легка українська»

https://www.legka.com.ua/
Легка українська:
  • допоможе скласти ЗНО з української на максимальний бал,
  • навчить грамотності,
  • підкаже, як запам’ятати потрібні факти із літератури,
  • натренує тебе писати власне висловлення на 20 із 20,
  • розтлумачить найскладніше простою мовою,
  • поділиться секретами, як подолати страх перед іспитом.
«Легка українська» робить підготовку до важливого іспиту структурованою та цікавою. Навчання з нами приносить високі результати та вдячність від задоволених учнів, які довірилися і пройшли весь шлях підготовки разом із нами.

7. Блог учителя української мови та літератури СЗШ №99 м. Львова Телішевської Лілії Степанівниhttp://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/ 

Українська література - у фільмах8. Українська література


Література являється предметом гуманітарного циклу, який допомагає учневі відчути єдність світу і людини, виявити загальнолюдські цінності, сприяти возз'єднанню цілісного світосприйняття.

Українська література – це духовне багатство народу України, його цивілізованість та висока моральність. Це мистецтво слова, має в собі потужний заряд позитивної та духовної енергетики. Літературне мистецтво формує національні цінності та передає їх наступним поколінням.

http://school.xvatit.com 


9. Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з навчальних предметів ЗНО 2022: українська мова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика.

http://testzno.com.ua/ 

http://testzno.com.ua/index.php?option=com_jquarks&view=quiz&Itemid=2


10. Українські твори з мови та літературиhttp://ukrtvory.ru/ 


11. Бібліотека школяра

 http://www.ukrtvory.com.ua/index.html 


12. Ласкаво просимо на сайт для вчителів української мови!


Сайт є одним зі складників методично-інформаційного професійно орієнтованого середовища, створеного Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Триває реформа освітньої галузі. Метою освіти визначено всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, здатних до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству.

http://www.glazova.org.ua/ 

13. Українська культура

Метою цієї сторінки є поширення української культури, зокрема поезії, у світі. Здається, що електронні версії не зможуть остаточно витіснити друковані книжки. Текст на екрані ніколи не матиме тієї таємничої енергії, яка передається людині, коли та тримає у руках книжку. На жаль, українську літературу зараз видають дуже обмеженими тиражами. Отже дістати українські книжки важко навіть у самій Україні, а не лише за її межами. У такій скрутній ситуації, поширення літературних скарбів через світову мережу Інтернет виглядає дуже привабливо.

http://pysar.net/vidu.php

14. Каталог електронних освітніх ресурсівhttps://urok.ippo.kubg.edu.ua/ukr/

15. Програма ЗНО з української мови і літератури 2023 року


Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з української мови і літератури, що є конкурсним предметом при вступі до закладів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
Завантажити програму: тут.


Приєднуйтесь!


Бережіть себе і родину! Все буде Україна!

Корисні ресурси:

Українська література. Ефективна підготовка до ЗНО учнів 10-11 класів


Добірка корисних матеріалів до підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Любов Шерстюк


Сделано на Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар