Січень 2022
«НАВЧАЙМОСЬ ВЧИТИСЬ: ПОТУЖНІ РОЗУМОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОПАНУВАННЯ СКЛАДНИХ ПРЕДМЕТІВ»
Рекомендую цей унікальний і корисний курс Барбари Оклі.Проєкт "Проактивний вчитель"
Ідея: надати можливість поділитися власним досвідом вчителям фізики та астрономії. Познайомити суспільство із проактивними вчителями, створити простір для обміну ідеями і пошуку партнерів для реалізації спільних проєктів.
Єднаймось!
Для того, щоб стати спікером проєкту "Проактивний вчитель", потрібно заповнити інформаційну картку за посиланням: тут.
Клуб "Science around us"
Проводяться онлайн-заняття на платформі Discord субота з 11-00 до 12-00 за STEM&CLIL (інтеграція природничих наук і англійської мови) орієнтованими підходами для дітей 13-15 років.
Ласкаво просимо! Welcome! Join us! https://discord.com/invite/wUAGDtFb56
Детальніше тут.
Школа Кар’єрного Консультанта
Школа Кар’єрного Консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Інститут модернізації змісту освіти МОН спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти і компанією «HR YOU».
25.01.2021 р. о 15.00 майстер-клас (вебінар) «Ваш перший навчальний простір для дослідження: Використання запитів у STEM-класі. Екосистема Go-Lab на основі Inquiry-Based Science Learning»
Лютий
XIХ Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»Березень
The 12th European Science on Stage festival will take place from 24-27 March 2022 in Prague, Czech Republic.Квітень
Травень
На базі ХНУ імені В.Н. Каразіна Центру електронного навчання заочного (дистанційного навчання) відкрито дистанційний курс "Сучасні освітні технології".
Червень
Дипломна робота Ковтуна Іллі Ігоровича «Дослідження та комп`ютерне моделювання побудови дислокаційних структур при різних схемах деформації у лужногалоїдних монокристалах із ґраткою типу NaCl», присвячено дослідженню структурних змін у лужногалоїдних монокристалах із ґраткою NaCl при однорідному (стискання) і неоднорідному (трьохточковий вигин) розподілі напружень. У дипломній роботі проведено експериментальні дослідження формування дислокаційної структури у зразках за різними схемами деформації (стискання у процесі повзучості і трьохточковий вигин при кімнатних температурах); методом комп`ютерного моделювання було досліджено взаємодію дислокаційних ансамблів за умов експериментів; отримано якісно подібні результати формування дислокаційних структур за умов експерименту і комп’ютерним моделюванням; встановлено можливі причини формування «бочкоподібної» форми зразків у процесі високотемпературної повзучості.
Немає коментарів:
Дописати коментар