AR-додатки

Мобільні додатки із доповненою реальністю

Корисні посилання:
Проєкт: Доповнена реальність як інноваційний метод STEM-освіти (Натисніть на сторінці "Project log")
Проєкт: Технології доповненої реальності в освіті. (Натисніть на сторінці "Project log")

Хімія

Мобільний додаток створений як програмний супровід до навчального посібника «Органічні сполуки. АТЛАС-ДОВІДНИК».
LiCo.Organic
 
За допомогою програми можна зчитувати зображення органічних сполук, що наводяться в книзі та відтворювати їх тривимірне зображення в режимі доповненої реальності (Augmented Reality, AR), що дозволяє краще зрозуміти просторову будову молекул органічних речовин, а отже їх властивості.


Мобільний додаток LiCo.STEM - застосовують для візуалізації лепбуку "Вода" з яким цікавіше досліджувати світ.


360ed's Elements AR
Flashcards та додаток до навчання на основі доповненої реальності розроблений для учнів початкових та середніх шкіл. Дисплей доповненої реальності приносить хімію життя учням завдяки веселому навчанню на основі ігор. Учні можуть будувати вибіркові сполуки, комбінуючи елементи флеш-карт. 


Біологія

AR Анатомія 4D
Інтерактивні ігри - "Танцюючий скелетик", "Вивчаємо органи".
Додаток містить розділи: мозок, серце, дихальна система, система внутрішніх органів, рука і зап'ястя, зуби, стегно, коліно, кісточка і стопа, лікоть, хребет,  нирки, сечовидільна система, венозна система, артеріальна система, нервова система, травна система, лімфатична система, скелет.
Ключові картки за посиланням.


Астрономія

Spacecraft 3D - це програма доповненої реальності (AR), яка дозволяє вам дізнаватися та взаємодіяти з різними космічними кораблями, які використовуються для вивчення нашої Сонячної системи, вивчення Землі та спостереження за Всесвітом. 
 Star Walk 2 – це кишеньковий планетарій, який допоможе дізнатися більше про небо, зірки і сузір’я всім, хто цікавиться. На екрані смартфона або планшета вам підпишуть зірки, і зоровими образами розкажуть цікаві історії.


Amazing Space Journey

Відкрийте для себе Сонячну систему та досліджуйте Сонце, планети та їх супутники в приголомшливих деталях. Спостерігайте за положенням і орбітою планет.


 AR Flashcards
Ключові зображення Space2
Фізика


Atom Visualizer – додаток, що дозволяє подивитися на те, як влаштований світ, як рухаються атоми, електрони і розглянути все у трьох вимірах.


Electricity AR навчить дитину визначати ціну поділки аналогових вимірювальних приладів та самостійно робити вимірювання з використанням технології доповненої реальності (AR). 


Electric Circuit AR

За допомогою функції доповненої реальності учні можуть вивчати електричні схеми. За допомогою перетягування елементів електричних кіл учні можуть створити різні комбінації схем.


Da Vinci Machines AR
Даний додаток створить доповнену реальність та перенесе вас у неймовірний світ винаходів Леонардо да Вінчі. Сучасні уроки із доповненою реальністю – це весело, креативно і захоплююче. Ви бажаєте створити 3D музей винаходів Леонардо або побудувати на занятті міст да Винчі, який сам себе підтримує? Бажаєте створити катапульту або поміркувати над летальним апаратом, то завантажуйте мобільний додаток і знайомтесь із інтерактивними моделями винаходів Леонардо.Географія

LandscapAR - цей додаток пропонує користувачам створювати інтригуючі острови та ландшафти місцевості. Просто накресліть лінії висоти на справжньому аркуші паперу, і це буде безпосередньо переведено в 3D-пейзаж!


Створіть власний улюблений тропічний острів з якомога більше пагорбів, гір та долин, і візуалізуйте його на своїй стільниці в домашніх умовах у повному 3D. Пройдіться навколо свого творіння та перегляньте острови з усіх точок.
 
Ви можете використовувати цю програму в класі для вивчення географії за допомогою 3D-демонстрацій.  Подорожуйте світом у 3D форматі та спілкуватися з тваринами, знайомтеся із пам'ятниками та відкривайте природу у всьому світі.
Отримайте маркери тут: https://www.cleverbooks.eu/geography/Математика

CleverBooks Geometry
Інноваційний та захоплюючий спосіб вивчення геометрії за допомогою візуалізації та взаємодії. Додаток CleverBooks, який легко запускається на планшеті чи мобільному телефоні (на базі Android чи Apple). За допомогою колекції флеш-карт (ключові зображення потрібно роздрукувати) можна вивчати прості геометричні фігури. У програмі представлені 3D-моделі з доповненою реальністю для основних геометричних фігур. Діти можуть безпосередньо взаємодіяти з фігурами, і це спрямоване на покращення їх просторового мислення.
 
 Географія та фізика
Skyscrapers AR - це нова форма додатка доповненої реальності, яка пропонує користувачам знаходитися поблизу відомих хмарочосів світу, оглянути його в деталях з усіх боків, з'ясувавши особливості архітектурного витвору.
Наведіть камеру на роздруковане заздалегідь ключове зображення, і воно оживе на вашому планшеті або телефоні за допомогою цього додатка. Цей додаток створить доповнену реальність і перенесе вас в неймовірний світ сучасних хмарочосів. 

Створюємо 3D музей сучасних унікальних мостів або будуємо на занятті міст з підручних матеріалів. Досліджуємо основні конструкції мостів. Ця програма додасть вашому уроку сучасності, зацікавленості і мотивації. 3D моделі мостів підштовхнуть учнів до креативного мислення при розробці власного шедевра.

 

Початкова школа

Quiver – 3DColoring App – додаток, що дозволяє «оживити» розфарбовані дитиною розмальовки. Окрім звичайних дитячих розмальовок, в базі є зображення рослинної та тваринної клітини, географічні карти, зображення морських істот, вулканів, що можуть бути використаними в межах навчального дослідження.

AR Flashcards – Animal Alphabet (англійська мова)
AR Flashcards - це новий спосіб навчання більш розважальний для малюків та дошкільнят. З AR Flashcards, навчання - це задоволення! Коли ви наведете камеру власного пристрою на роздруковану флеш-карту, на екрані з'явиться красиво виконана 3D-тварина. Торкніться тварини, щоб почути букву та ім’я тварини.


Перша медична допомога

My Cardiac Coach – мобільний додаток для Android, який використовує доповнену реальність для того, щоб навчити своїх користувачів надавати першу допомогу.

Підтримайте Україну!
Поставте лайк під відео:
https://bit.ly/3dlTH4B


Презентація кафедри фізики кристалів фізичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Буклет із доповненою реальністю:
сторінка 1 ,
сторінка 2.
Crystal AR
Як можна об'єднати відео, 3D анімацію та друковані матеріали.


Дякую за увагу!
Бажаю Вам нових ідей!
Навчаємося, бо ми цього варті!
Підписуйтесь на блог!
Підписуйтесь на канал YouTube. 
Підписуйтесь на сторінку у fb.
https://www.facebook.com/educationXXII/

14 коментарів:

 1. Спасибо. Попробуем в работе.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Отлично. Если будете использовать авторские приложения (Мосты, Леонардо, Электричество,Небоскребы), буду признательна услышать отзывы и получить фотографии. Хорошего дня.

   Видалити
 2. Electric Circuit AR завантажила, на жаль все англійською.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день, пані Ольго.
   Більшість мобільних додатків із технологією доповненої реальності англійською мовою.

   Видалити
 3. Дякую за такий детальний опис додатків.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приємно бачити. Гарного дня. Це канал нашого клубу "Наука навколо нас", де ми використовуємо технології ДР: https://bit.ly/2OyRUyw
   Раді обміну ідеями.

   Видалити
 4. Дякую. Так концентрованої в одній статті все скомпонували. Деякі я вже використовуючи, а деякі зараз же беру на озброєння

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приємно читати, пані Олено. Технологією ДР захоплюємося вже досить давно. Було створено 4 мобільні додатки і апробовано на заняттях нашого клубу "Наука навколо нас" і з вчителями України. Будемо вдячні отримати фотозвіти занять, де було впроваджено у заняття авторські мобільні додатки: Леонардо, Хмарочоси, Мости або Електрика. Гарного дня! Підписуйтесь на мій блог!

   Видалити
 5. Добрий вечір! Я користуюся програмою Quiver. Дітям початкових класів дуже подобається розмальовувати та "оживляти" малюнки. Рекомендую для роботи з молодшими школярами. Донедавна використовувала у своїй діяльності програму hp reveal. Маю багато напрацювань. Але, на жаль, її зараз не можна завантажити з Play Маркета.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день, пані Наталіє. Так, ми теж бавилися із Quiver. Подобається сторінка "Education". Створили відео: https://educationpakhomova.blogspot.com/2020/02/blog-post_91.html
   Ці розмальовки можна використовувати і у середній школі на уроках біології та географії. Щодо HP Reveal, то був досить непоганий конструктор ДР. Зараз ми працюємо тільки із мобільною версією, але компанія більше не підтримує проєкт. Дякую за активність у сфері нових технологій. Успіхів! Гарного дня.

   Видалити