Онлайн-дошка CleverMaths 2.4

 Корисні онлайн-інструменти  

CleverMaths 2.4https://clevermaths.software.informer.com/

Clevermaths має всі функції, які можна очікувати від корисного програмного забезпечення для проведення онлайн-занять. Інструмент включає деякі інструменти для певних предметів. Зробіть уроки математики цікавими за допомогою інтерактивних інструментів математики. Записуйте наукові експерименти та зберігайте результати в папках, щоб легко порівнювати результати подальших експериментів. Налийте рідини між склянками, виміряйте лінії та фігури та створіть графіки. Окрім розпізнавання тексту, існує також революційна функція розпізнавання формул, яка автоматично перетворює рукописну формулу в текст.

Коли ви відкриваєте програму, використовуйте бічне меню, щоб вибрати одну з п’яти предметних сторінок, які ідеально підходять для використання в класі: англійська мова, математика, хімія, фізика та режим дошки.

Як встановити дошку CleverMaths 2.4?


Функціонал онлайн-дошки CleverMaths 2.4


Александр Гненный

Гарна дошка, але я не знайшов можливості вставлення скринів та роботи не в повноекранному режимі. Якщо хто зає,як - поділіться. Дякую.

Мухортова Полина
Александр Гненный дошка дійсно працює тільки у повноекранному режимі, але скріни вставляються. Для цього потрібно спочатку відкрити дошку, а потім робити скрін і вставляти. (ctrl +C,ctrl +V, litshot...)

#дистанційка #онлайн-ресурси #CleverMaths


3 коментарі: