2020/01/14

Безкоштовні 9 олайн-курсів

Безкоштовні онлайн-курси "Психологія"

Психологія стресу та способи боротьби з ним 
 (5 тижнів, платформа Prometheus)
Як людині підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів і поступальної активності? Про все це ви дізнаєтеся в цьому курсі!

Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях 
 (31 заняття, платформа ВУМonline)
Мова курсу - російська.
Курс є глибоко практичним і заснований на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові та надзвичайні ситуації. До програми курсу включено міжнародні практики та стандарти по роботі з наслідками травматичних подій (Великобританія, Ізраїль). Курс буде корисним для представників професій, що допомагають: педагогів, соціальних працівників, волонтерів, медиків, психологів - а також усіх, хто бажає навчитися надавати першу психологічну допомогу і прагне допомагати іншим людям.

Теорія поколінь: знаходимо спільну мову
(15 занять, платформа ВУМonline)
Курс буде корисним для активних та залучених в суспільні процеси громадян, які хочуть краще зрозуміти себе та оточуючий світ, побачити та осмислити відмінності між різними поколіннями та навчитись знаходити спільну мову з представниками різних вікових груп.

Хто є хто? Психологічний вік людей і спільнот
(20 занять, платформа ВУМonline)
Мова курсу - російська.
Цей курс призначається для активних громадян, які створюють і беруть участь в соціальних і бізнес-проектах. Для тих, хто націлений на особистісний і професійний розвиток. Для тих, хто шукає своє місце в мінливому світі. Він буде корисний кожному, перш за все, для того, щоб розібратися в собі: в своїх справжніх бажаннях, потребах і цінностях.

Комунікаційні інструменти для побудови репутації 
 (5 тижнів, платформа Prometheus)
Метою курсу є ознайомлення широкої аудиторії слухачів з особливостями використання комунікаційних інструментів для побудови:
  • власної репутації (починаючи з правильного резюме, розміщення інформації про свій професійний досвід у соціальних мережах та просування свого профілю);
  • просування послуг, товарів чи соціально важливих повідомлень (визначення цільових груп та їх потреб, креативність, інструменти для медіа відносин та інформаційної діяльності);
  • успішної побудови репутації організації та компанії (створення комунікаційних планів та стратегій, оцінка успішності).
Курс спрямований на набуття практичних навичок розробки та реалізації комунікаційних кампаній з використанням різних мультимедійних інструментів.

Психология для всех
(5 модулів, платформа Universarium
)
Мова курсу - російська.
Курс складається з 5 модулів, у межах яких учасникам пропонують 25 лекцій. Структура програми нагадує огляд людського життя й труднощів, з якими ми стикаємося в тому чи іншому віці.


Тайм-менеджмент
(4 модулі, платформа Universarium
)
Мова курсу - російська.Курс, що надзвичайно потрібний для сучасної людини. Лектор допоможе тобі навчитися керувати своїм часом і цілями, розставляти пріоритети, позбутися факторів, що відвертають увагу, і ефективно планувати день.


Вступ до критичного мислення
(15 занять, платформа ВУМonline)
Курс для всіх, хто не хоче помилятися, витрачати час на ілюзії, а натомість бажає захистися від маніпуляцій.


Психология сознания
 (9 тижнів, платформа Открытое образование
)
Мова курсу - російська.
 Протягом 9 тижнів студенти опанують теоретичні знання й практичні навички, зрозуміють особливості людської свідомості та ознайомляться з найсучаснішими дослідженнями фахівців з психології.


«Комунікативні інструменти для побудови репутації» (https://courses.prometheus.org.ua/courses/NaUKMA/CI101/2014_T1/about ). Хороший учитель - це авторитетний учитель. Ваша власна репутація - це інструмент, завдяки якому не тільки правильно вибудовуються відносини з дітьми та колегами, а й зростає престиж навчального закладу. На подібних курсах вас вчать вибудовувати кордони в спілкуванні, правильно будувати діалог, користуватися методами вербального спілкування.   Детальніше: https://buki.com.ua/news/onlayn-kursy-dlya-vchyteliv/

1 коментар:

Поділитися