Сучасні освітні тренди: онлайн-ресурси опитування
Google Forms
Щоб створити тестування в GoogleForms, досить мати безкоштовний аккаунт у Google і базові навички роботи з інструментами GoogleDrive. Тестування можна надіслати студентам електронною поштою або інтегрувати у власний сайт чи платформу. Автоматизувати перевірку відповідей можна, вбудувавши в тест плагін Flubaroo і задавши необхідні критерії.
Одну з текстових інструкцій можна прочитати тут, а нижче – переглянути відеоогляд нових можливостей GoogleForms для створення тестів.
Poll Everywhere
https://www.polleverywhere.com
Ще один онлайн-сервіс створення опитувань із різними типами запитань. Тут можна створювати нові запитання типу множинний вибір, відкрита відповідь, голосування за питання, створення рейтингу та позначення областей на зображенні. Крім цього можна створювати опитування, які передбачають відповідь на питання протягом тривалого часу. Цікавим є графічний спосіб показу відповідей користувачів на відкриті питання (у вигляді текстової стіни, хмари слів, цитат чи рухомого рядка). Можна переглядати результати опитувань зі своєї панелі керування, а також вбудувати їх у презентацію або демонструвати за створеним посиланням.
Більше відео-уроків та інструкцій за посиланнями: https://www.polleverywhere.com/videos/tutorials
https://www.polleverywhere.com/guides
ClassMaker
Цей сервіс пропонує можливість додатково експериментувати з форматами відповідей, наприклад, з есе. ClassMarker зберігає результати всіх проведених тестів, що дає змогу аналізувати статистику успішності, а якщо у викладача є власна веб-сторінка, він може вбудовувати тестові завдання на неї. Безкоштовно можна створити не більше 100 тестових запитань на місяць.
Read more: https://www.plerdy.com/ua/blog/18-servisov-dlja-provedenija-oprosov/
SurvayMonkey
Є пробна і безкоштовні версії. Безкоштовно можна створити 10 питань і зібрати 100 відповідей. Поширювати опитування для збору відповідей пропонується самостійно: пряме посилання, вбудовування опитування на сайт, спливаюче запрошення до опитування (є налаштування дизайну і % автопоказу), спливаюче вікно власне опитування (з налаштуванням дизайну і % автопоказу). Дизайн опитування можна змінити за допомогою підготовлених колірних і фонових тем або використовувати призначену для користувача тему з налаштуванням кольору та шрифту текстів. До опитування можна додати логотип.
Survio.com
На безкоштовній версії можна створити 5 анкет з необмеженою кількістю питань і зібрати макс. 100 відповідей на місяць. Сервіс оптимізовано для мобільних пристроїв. Крім стандартного поширення опитування за прямим лінком, є можливість вбудовувати опитування на сайт. Налаштування дизайну включають в себе: додавання логотипу, зміну теми або використання готових фонів. Сервер компанії знаходиться в Чехії.
Typeform
Сервіс пропонує величезну кількість полів, починаючи з випадаючого списку і закінчуючи чекбоксами з кількома відповідями. Працює на комп’ютері і смартфоні.
Mentimeter
Сервіс може стати однією з технологічних складових курсів позаурочної діяльності, присвячених вивченню основ публічних виступів. Mentimeter дозволить навчається залучити аудиторію до обговорення і активно з нею взаємодіяти, що зробить виступ успішним і якісним.
Даний ресурс можна розглядати і з позиції його використання на заняттях формату змішаного навчання. Наприклад, в рамках "перевернутого класу" за допомогою сервісу "Mentimeter" можна здійснити вхідний контроль перевірки знань і використовувати його для підбиття підсумків уроку.
Flippity
Корисні джерела:
Ресурси для створення цифрових практичних завдань, тестів
Онлайн-ресурси для створення тестів, вікторин, пазлів
Дистанційне навчання для креативних із Milanote
https://raptivity2020-prod.s3.amazonaws.com/users/dBr2o/published/bqjY7/interaction.html
#сучасні_освітні_тренди
#освітні_тренди
Немає коментарів:
Дописати коментар