Щоб стати автором чи авторкою завдань для «Інженерного тижня»:
Вам знадобиться
— Досвід (до речі, стати авторами завдань можуть і ті вчителі, які ще не проводили «Інженерний тиждень»).
— Бажання (велике або непереборне).
— Вільний час.
— Цікава ідея.
Крок за кроком
1. Придумайте завдання для учнів молодшої, середньої або старшої школи.
2. Завантажте шаблон за посиланням (завдання Тижня мають певний вигляд і структуру, щоб ми могли оформити так само і ваше завдання, будь ласка, використовуйте цей шаблон).
3. Опишіть завдання. Сміливо доповнюйте його схемами, фотографіями, всім, чим вважаєте за потрібне. Не хвилюйтесь, якщо схема чи фото не ідеальні – фінальне оформлення ми беремо на себе.
4. Перевірте чи інструкція зрозуміла дітям, які будуть його виконувати. Чи результат справдить їх очікування.
5. Готове завдання надішліть на engineeringweekua@gmail.com
— Щотижня, впродовж літа, ми будемо обирати одне з завдань (з усіх надісланих), оформлювати його і публікувати на цій сторінці. Ці завдання увійдуть у програму наступного Тижня, але підписники нашої фейсбук-сторінки зможуть почати тестувати їх трохи раніше. Тож, не тягніть з відправкою. Чим раніше ви почнете їх надсилати, тим більше шансів стати частиною «Інженерного тижня» має ваше завдання!
Приймати ваші завдання ми завершимо 31-го серпня, а вже 3-го вересня оголосимо остаточний перелік завдань, які включимо в програму «Інженерного тижня».
Автори завдань, які увійдуть у програму «Інженерного тижня», отримають грошову винагороду у розмірі 500 гривень за кожне таке завдання. Під час «Інженерного тижня» ваші завдання будуть виконувати учні 2000 шкіл. Ваші імена будуть вказані на бланках завдань та на сайті (оновленням якого ми, до речі, зараз займаємося).
* Ми можемо відібрати до програми декілька завдань, від одного і того ж автора чи авторки.
Якщо ви не проводили «Інженерний тиждень» на початку цього року, можете познайомитися з завданнями.
вот описание http://salaty-vkusno.ru/stati/668-gta-5.html
ВідповістиВидалити