Сторінки

Сторінки

2023-24 (календарно-тематичне планування)

MYP IB

АКТУАЛЬНО

STEM

Польша

Доповнена реальність

Українські діти у Варшаві

Участь у проєктах 2021

Участь у проєктах 2020

Усміхнись!

Фізика

Теми блогу:

Mindmaps (ментальні карти): Штучний інтелект у навчанні та викладанні

Інструменти штучного інтелекту: Chatmind


Ментальна карта (інші назви: інтелект-карта, карта пам'яті, карта розуму, карта знань) є технологією зображення інформації у графічному вигляді, що використовується для мозкового штурму, творчого мислення, розв'язання проблем, організації та фіксації ідей, упорядкування інформації тощо.


Ментальна карта - це графічний організатор думок, ідей, концепцій та інформації. Вона відображає спрощений і візуальний зразок зв'язків і міжзв'язків між різними елементами ідей або теми. Ментальна карта може бути створена вручну на папері або за допомогою спеціального програмного забезпечення.


Основні характеристики ментальних карт включають:

Центральна тема або ідея:

Центральний вузол або слово розміщується у середині ментальної карти і відображає основну тему або ідею, навколо якої будуть розміщені інші елементи.


Гілки і гілочки:

Від центральної теми виходять гілки, які представляють підтеми або асоціації до основної ідеї. Гілки можуть розгалужуватися на додаткові гілочки, уточнюючи і розгортаючи ідеї далі.


Слова та малюнки: 

Ментальні карти можуть містити як текстові описи, так і малюнки, схеми, символи або інші візуальні елементи, що допомагають краще зрозуміти зв'язки між ідеями.


Кольори та розміри: 

Застосування кольорів та різних розмірів елементів може надати ментальній карті більше семантичного значення та інформації.


Логічна структура:

Ментальні карти допомагають візуалізувати логічну структуру інформації та допомагають у визначенні важливих пунктів і підпорядкуванні деталей.

Штучний інтелект може створювати ментальні карти, не завжди це досить добре структуровані карти, але можна створити проблемне питання: Що можна змінити у ментальній карті, що створив штучний інтелект.

Ресурс: https://chatmind.tech/


На день у безкоштовній версії надається 1 кредит, це приблизно 4 ментальних карти, які неможна редагувати.

Запрошую взяти участь у діалогах на тему "Досліджуємо штучний інтелект".  
Мета:
  • створити майданчик, щоб була можливість ділитися практичними навичками у галузі використання штучного інтелекту в освіті усім, хто зацікавлений. 
Були б раді бачити кожного, хто бажає поділитися власним досвідом у роботі із новими ресурсами і почути думки колег у роботі зі штучним інтелектом.

Усе на безоплатній основі. 
Дякую, що ви зі мною. 

Запрошуємо приєднатися до групи у телеграм https://t.me/+ipAeJ1NQ9HwzZmZi, якщо бажаєте бути відвідувачем таких онлайн-зустрічей.

Дякую за увагу.
Гарного дня!
Бережіть себе і родину.

З повагою,
Пахомова Ірина.




Немає коментарів:

Дописати коментар